Yardım

OLMADI KAÇARIZ Dijital Platformundaki Konser ve Gösterileri nasıl satın alabilirim?

Çevrimiçi konser ve gösteriler, OLMADI KAÇARIZ YAPIM PRODÜKSİYON VE ORGANİZASYON TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından geliştirilen Dijital Gösterim Platformu üzerine kurulmuştur. Bu platformdaki dijital konser ve gösterileri yalnız www.olmadikacariz.net   sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Satın alınan etkinlikler kişiye özel olduğu için her kullanıcı tek seferde yalnızca bir dijital ürün satın alabilecektir.

OLMADI KAÇARIZ Dijital Platformundaki gösterimlerin kontenjanı sınırlı mı?

Evet, OLMADI KAÇARIZ dijital platformundaki çevrimiçi gösterimler, sanatçı ve topluluklarla yapılan anlaşmalara bağlı olarak değişiklik gösterecek şekilde sınırlı kontenjanlarla erişime açılmaktadır.  

Satın aldığım dijital konser ve gösterileri nereden izleyebilirim?

OLMADI KAÇARIZ dijital platformundaki her dijital konser ve gösteri ilan edilen tarihlerde gösterime girecektir. Gösterimlerden önce satın aldığınız çevrimiçi gösterimi nasıl takip edebileceğinize dair bilgiyi yine https://www.olmadikacariz.net  sayfasından inceleyebilir, satın alma işleminizi tamamladıktan sonra size gönderilecek e-posta veya SMS üzerindeki bağlantıyı takip ederek bu adresten gösterimi izleyebilirsiniz.

Bir dijital konseri ve gösteriyi satın aldıktan sonra izlemek için ne kadar sürem var?

Satın almış olduğunuz dijital konser veya gösteriye erişiminiz; gösterim başlama tarihinden itibaren üç gün boyunca   devam edecek, bu üç günün sonunda gösterim erişiminize kapatılacaktır.

Dijital Gösterimi durdurup yeniden izleyebilir miyim yoksa sayfadan çıktığım anda hakkım yanmış mı olur?

Satın aldığınız dijital gösterimi izlemeye başladıktan sonra 3 gün içinde durdurup yeniden izlemeye başlayabilirsiniz. 3 günün ardından gösterim, erişiminize kapanacaktır.

Satın aldığım Dijital Gösterimlerin izleme süresini kaçırdım, iade edebilir miyim?

Hayır. Yayında kaldığı süre içinde izlemezseniz ya da play tuşuna bastıktan sonra üç gün içinde izlemeyi tamamlamazsanız gösterimlere erişiminiz sona erecektir.

Satın aldığım Dijital Gösterimleri birden fazla cihazla izleyebilir miyim?

Hayır. Dijital konserleri ve gösterileri yalnızca bir cihazda izleyebilirsiniz.

Aksi halde Dijital platform tarafından engellenirsiniz.

TEKNİK KONULAR VE SİSTEM/DONANIM GEREKSİNİMLERİ

Yasal Uyarı

Çevrimiçi gösterimler için aldığınız dijital ürünler kişiye özeldir. Satın alınan dijital ürünlerin restoran, kafe, otel lobileri, bar vb. ev dışı yerlerde izleyicilerin toplu olarak izleyebileceği şekilde gösterilmesi yasaktır. Çevrimiçi olarak izleyeceğiniz dijital gösterimlerden bir görüntüyü kaydetmenin veya herhangi bir görüntünün fotoğrafını veya videosunu çekerek sosyal medya ve benzeri kanallar üzerinden paylaşmanın yasak olduğunu, bu kurala uyulmadığı durumda yasal işlem başlatılabileceğini önemle hatırlatırız.

Sistem gereksinimleri nelerdir?

Dijital gösterimler, internet tarayıcılar üzerinden izlenebilecektir. Teknik olarak en iyi sonuçlar, Google Chrome üzerinden alınmaktadır. Gösterimler Chrome’u çalıştırabilen tüm Windows, Mac, Linux tabanlı bilgisayarlardan, Android tablet ve telefonlardan, iPad ve iPhone’dan izlenebilir. Chrome üzerinden Chromecast ve Airplay ile televizyona yansıtılabilir. Smart TV’lerden yine Chrome aracılığıyla seyredilebilir. Eğer cihazınız Chrome’u çalıştıramıyorsa lütfen farklı bir tarayıcıyla deneyin.

Teknik aksaklıklar yaşıyorum. Kimle iletişime geçebilirim?

[email protected]