Büyük Ev Ablukada – Mutsuz Parti

İlginize teşekkürler. Başka konserde görüşmek üzere.

“Büyük Ev Ablukada – Mutsuz Parti” hakkında 279 yorum

 1. Fatih Üstün

  Bilet aldıktan sonra onay maili gelmediği için gerek sosyal medyadan, gerekse e-posta ile size ulaşmaya çalışanları yanıtsız bırakmanız beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.

  Bileti zaten destek için almıştık, emeğinizin karşılığıdır sonuna kadar. Ancak o an çözüm üretmeseniz de en azından bir “teknik aksaklık, telafi edeceğiz” mesajı duymak isterdim.

  Canınız sağ olsun.

 2. Cansu Bahadır

  liseden yeni mezun, oyunculuk okuyup piyanosunda da kopmak istemeyen sınıf arkadaşımla izledim. teşekkür etti, büyük ev dinlemeye başladı. iyi ki varsınızdır, hedef 2023tür, bu konseri canlı da izlediğim için çok mutluyumdur. yaşasın mutsuz parti!

 3. Sadece destek olmak için almıştım. Eşimin sevmeyeceğini düşünüyordum. Ancak Pazar günü kokteyllerimizi alıp, izlemeye başlayınca.. BAYILDIK.. Harika bir konser oldu çok özlemişiz. Konserin üzerine bir bir saate sizin canlı performanslarınızla Gaye Su Akyol dinleyip bitirdik. Eşimle ayda bir bunu tekrar etme kararı aldık. Çok teşekkürler!

 4. Ebru Çakmak

  İzmir’de ayaklarımı toprağa vura vura söyleyeceğim şarkıları evde parkeleri eskiterek dinledim. Yine mükemmeldi. “Mutsuzluk” tanımımı değiştiriyorsun Mutsuz Parti. En kısa sürede tekrarlansınn, bu sefer meydanlardaaaa!

 5. HALİL ÖZUFACIK

  ben ve niceleri bu olaydan 8 kasim aksam saat 10’da haberdar olup da geldi. uzatmak lazim erisimi; karanlık gece vakti üzerimize yağan sonar, yemin ve sözlerin yağmurunda, saçlarımız ıslakken, bir yerlerde dans etmek, alkışla ritm tutmak, ve boğazımızdaki düğüm neyin nesi derken daha çok alkışlamak istiyoruz kendimizi.

 6. Deniz Bakalım

  çok isteyip gidemediğim konser 3 gün de olsa evime geldi dünya normale dönünce de ilk işim bu konsere gitmek olacak ahdım var. nasıl olsa hepimiz yok olucaz ve hükümdarr
  (bi onun haberi yok:)
  HARIKASINIZ BÜYÜK EV ABLUKADA!!!!!

 7. İmge Akbulut

  “Görüyorum, gözleriyle öpüşüyor herkes.”
  “Herkes, kendi boşluğunu arıyor.”

  Bu kadar geleceği gören şarkı sözü duymamışızdır.
  O günlerden, bugünlere yazılmış.

 8. mehtap çağlar

  muhteşem! bu konserin artık dvd’sini mi yaparsınız, dijital kopyasını mı satarsınız bilmiyorum ama bir şey yapın lütfen, sürekli izlemek/dinlemek istiyorum çünkü bundan sonra 🙂

 9. Cansu Şahin

  Öngörüde Gülinler gibi ol;) COVID izolasyon tulumuna bayıldım. Bartu’nun Hollywood filmlerindeki altın zincirli zenci pimp kürkü de mükemmel. Orada olamadığıma ve bir süre daha da olmayacağımıza üzüldüm. Seviyorum sizi.
  P.S: Bu konser albüm olmasın mı ama lütfen

 10. Aydın ÇAPA

  Korhan Futacı’yı daha çok konser kayıt ve albümlerde dinlemek istiyoruz. Kara orkestra da süper ama bea’danın onun uzaylı melodilerine ihtiyacı var ve bizimde aynı şekilde 😀

 11. Nazlıhan Abdikoğlu

  Müthiş iğrenç bir hafta geçiriyordum, dersten çıkar çıkmaz hemen açtım ve yeni bitti.. Aşırı yükseğim şu an,biraz yoruldum zıplarken ve aynı zamanda manyak alt komşum sopayla tavana vurmuş olabilir.. Olsun, değdi :’)

 12. Nurseli Terakye

  13 Aralık mutsuz partisinde Hayaletler’de hayaletlerle dans ettiğimiz anlar da ayrı güzeldi, kayıtta olmasa da buraya yazılsın.
  “biz bu değiliz
  bu bizden geriye kalan
  kupkuru bi kalabalık”

 13. Mehmet Görkem Kozbek

  Bu yorum şeyi hiç kapanmasın bea forumu gibi ahahah ayrıca bu siteyi bu şekilde devam ettirmek yani bir şeyler yayınlamanız vs. bu dönemde sizin için de bizim için de süper olur bence. öpüyorum beacım.

 14. Ugur Deniz Ünlü

  Konserin eleştirileri;
  4 ayrı yerde ağladım, 1’i hıçkırarak
  2 kez rubatosis yaşadım
  7 kere heyecandan kendimi sandalyenin üstünde buldum
  2 teknolojik gerecimi kırdım
  Ama hiç kopmadım

 15. Özge Salman

  HAY ALLAH YAAaaa
  h a y a l l a h g e r ç e k t e n
  ağlıyorum hüngür hüngür bu kadar güzel olmak zorunda mısınız rrrkadaşlar bi da nerde olcak böyle :((((((((((
  CANLAAARIM
  hay öpeyim sizi yaaa
  canavar banavarın sahneden aşşa indiğinde bi hoş oldum herkes bitişik
  ama güzelmiş de
  neys öpüyorum…………………………….

 16. Mahmut Eren Demirler

  Ben Ecem Babacan namı değer ‘ablukalog’ (beni bilen bilir belki de bilen bile bilemez beni)… Salon İksv de kulisinize aldığınız birey.. Çorlanan konserler de vardır. Dızcılar da vardır. Teşekkürler canım arkadaşım Eren..
  Daha iisi var mı?
  SANMAM….
  UMUTSUZLUĞA ALIŞMAYIN YATAĞA KÜS GİRMEYİN…

 17. Nihan Akman

  Bayram dönüşü evde 23 nisan geçit törenini tv dan izlediğim geldi aklıma… 36 lık filmin tamamıyla geçit törenini fotoğrafladığım babamın filmleri tabettirdiğinde ortaya çıkmıştı. Şimdi aynı saflıkta izlediğim ve bi dolu ekran fotoğrafım olan bi kalabalık içindeyim. Özledim be a!

 18. Nisanur Şeremet

  ay çok fena bişiy KANKAMI KAYBETTİM ÖN SIRALARDAYDIK GÖREN SOL ÖN KÖŞEYE YOLLASIN (paralel evrende gerçekten konserdeymişiz gibi davranıyoruz) GÜLCEEEĞĞ KANKEMMMM NERDESİYN

 19. Tuğba Gölcük

  SAYIN Ablukacığım, Patagonya için müzik yaptığınızın farkında değilsiniz, farkında olun. Uyumunuzu anlatmamın yolu yok, storyleri görmediniz ne yazık kı lanet olsun size pis fenomenler. Daha çok müzik yapın lovely all GÜNEŞŞŞ YERİNDEE

Bir yanıt yazın